Apie Mus Įvykdyti projektai Produktai Kontaktai

Apie Mus

UAB „BAREMA RYTAI“ įkurta 1994 m.

Šiame tinklapyje rasite išsamią informaciją apie įmonę, jos produkciją ir paslaugas.

UAB „BAREMA RYTAI“ Lietuvos rinkoje viena iš pirmųjų pradėjo gaminti ir prekiauti visų rūšių žaliuzėmis, kurios montuojamos iš lauko pusės (lauko apsauga nuo saulės), apsauginėmis žaliuzėmis, fasadinėmis žaliuzėmis, horizontaliomis žaliuzėmis, stacionariomis žaliuzėmis, terasinėmis markizėms, žiemos sodų markizėmis, vertikaliosiomis markizėmis. Susukamos grotos apsaugo nuo vandalizmo, įsilaužimų.
Mūsų įmonė siūlo įvairių tipų ir modifikacijų garažo vartus ( susukamus, pakeliamus, apšiltintus, neapšiltintus, su automatika ir be) .

Saulės kontrolės sistemos. Įmonė siūlo įvairių rūšių profilius (elipsinius, Z formos, C formos) Lamelės puikiai tiks uždengti tiek langus, tiek dideles angas. Taip pat aliumininės lamelės galėtų būti ir dizaino dalis.

Pavesinės. Elegantiškos, lengvos formos statynis, pagamintas iš aliumininio profilio – pavesinė, skirta terasai arba automobliui uždengti.

Mūsų įmonė dirba su žinomom įmonėm iš užsienio: Heroal. Aluprof, Alutech, Hormann, Somfy, Elektromaten, Elero, Hunter Douglas ir daug kitų žinomų užsienio įmonių.

Paskambinus telefonu ar atvykus į saloną mūsų specialistai suteiks išsamią informaciją, patars, pasiūlys ir padės išsirinkti pageidaujamą gaminį.