Apie Mus Įvykdyti projektai Produktai Kontaktai

Fasado roletai

Roletas – specialus mechanizmas, tvirtinamas prie lango rėmo, sienos ar lubų, viršuje susivyniojantis į rulonėlį. Fasado roletai yra skirti išorinių stiklinių paviršių užtamsinimui, tiesioginių saulės spindulių nepatekimui į patalpos vidų. Jie užtikrina pastovias ir komfortabilias sąlygas patalpose esant saulės spinduliuotės poveikiui. Fasadų roletai sumažina kondicionavimo įrenginių panaudojimą mažindami pastato energijos suvartojimą. Tiesioginiai saulės spinduliai sulaikomi, tačiau šviesos į vidų patenka pakankamai, dėl to patalpoje esantys daiktai neblunka, o akinantys saulės spinduliai netrukdo dirbti kompiuteriu. Fasadiniai roletai gali būti pagaminti iš įvairių audinių: HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen. Šio tipo apsaugos priemonės nuo saulės poveikio pabrėžia pastato architektūrinį individualumą. Be to, kiekvienas pagal poreikį gali pasirinkti skirtingą fasadinių roletų valdymą: rankinį abar elektrinį.

Fasadinių roletų savybės

Atsparumas ir ilgaamžiškumas. Fasado roletai gaminami ir aliuminio, stiklo ir plastiko mišinio. Šios medžiagos užtikrina roletų atsparumą esant nemaloniausioms oro sąlygoms: liūčiai, pūgai, audrai. O patikima aliumininė konstrukcija bei aukštos kokybės poliesteriniai audiniai, padengti PVC, užtikrina ilgą naudojimosi laiką.Apsauga. Fasadų roletų medžiaga leidžia apsaugoti patalpas nuo pernelyg kaitrios saulės. Naudojant roletus karščiausiomis dienomis galima išlaikyti net 9 laipsniais žemesnę temperatūrą. Taip mažinamos išlaidos, skirtos kondicionavimui. Be to, fasadiniai roletai gali būti reguliuojami taip, kad vidus nesimatytų iš lauko pusės arba matytųsi labai minimaliai. Ši roletų funkcija suteikia privatumo ir jaukumo: išvengiama pašalinių žvilgsnių, ir sumažinama įsilaužimo tikimybė, nes akių nevilioja viduje esantys daiktai. Fasado roletai gali būti pagaminti iš neperšviečiamų audinių. Tokiu atveju patalpos gali būti visiškai užtemdytos. Tai ypač pasiteisina namuose su kino sistemomis, ofisų konferencijų salėse, kai, naudojant projektorių, pristatinėjami pranešimai.

Interjero detalė. Fasadiniai roletai kartu yra ir langų dekoravimo priemonė, namų interjero detalė. Jie gali būti įvairių spalvų ir konstrukcijų, todėl juos laisvai galima derinti prie interjero, nesvarbu ar jis klasikinis, ar modernus. Platus audinių spalvų ir raštų pasirinkimas bei galimybė nudažyti konstrukcinius elementus bet kuria RAL spalva, suteikia architektams neribotas galimybes įgyvendinti drąsiausias savo idėjas. Dažniausiai siūlomi roletai pagaminti iš poliesterio, lino ar medvilnės, tačiau pastaruoju metu populiarėja nedegių medžiagų naudojimas.

Universalumas. Fasado roletai tinka visų rūšių plastikiniams ir mediniams langams. Jie gali būti tvirtinami prie pat stiklo, ant sienos, nišoje, lubose, stogo languose, prie durų rėmų.

Patogumas. Fasado roletai pasižymi išskirtiniu patogumu. Juos galima valdyti rankiniu arba automatiniu būdu. Be to, roletai yra kur kas lengviau prižiūrimi nei užuolaidos. Dažniausiai jiems nuvalyti užtenka dulkių siurblio arba šlapio rankšluosčio. Verta pastebėti, kad fasadiniai roletai yra paprastai montuojami ir užtrunka trumpiau nei užuolaidų pakabinimas.

Pagrindinės fasadinių roletų rūšys

Tradiciniai roletai. Tai laisvai kabantys roletai, lengvai pritaikomi prie bet kokio lango. Jie ne tik patikima apsauga nuo saulės spindulių, bet gali atlikti ir projekcinio ekrano funkciją. Tradiciniai roletai valdomi grandinėle, spyruokle arba elktros pavara ir gali būti gaminami iš ypač sunkių ir nedegių audinių.
Didelių gabaritų roletai. Jie gali būti montuojami ne tik lauko pusėje, bet ir ant stiklinių stogų. Tai sprendimas ne tik norintiems apsisaugoti nuo karštos saulės, bet kartu norintiems išlaikyti šviesą. Didelių gabaritų roletai yra gaminami iš karščiui atsparios, spindulius atspindinčios medžiagos. Galim rinktis iš permatomų ir nepermatomų audinių. Permatomo audinio roletai leis iš vidaus matyti lauką, bet karštis neprasiskverbs į patalpą.
Stoglangių roletai. Šie roletai yra specialiai pritaikyti pasvirusiems langams. Jie valdomi specialiomis rankenėlėmis arba spyruokliniais mechanizmais.

Fasado roletai Refleksol 120Fasado roletai Refleksol 125Fasado roletai Refleksol ZIIIP
Refleksol 120Refleksol 125Refleksol ZIIIP