Apie Mus Įvykdyti projektai Produktai Kontaktai

Markizės

Paskirtis

Mūsų įmonės siūlomos lauko markizės užtikrina puikią apsaugą nuo saulės spinduliuotės poveikio didelių horizontalių paviršių, tokių kaip terasos, balkonai bei pavėsinės. Platus markizių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią sprendimą net formuojant išskirtinį dizainą. Čia sau markizes ras ir privatūs, ir verslo klientai, nes markizės papuoš bei apsaugos tiek gyvenamuosius, tiek pramoninius, viešojo maitinimo įmonių ir kt. pastatus.

Mūsų siūlomos markizių rūšys:

Optinis bei šiluminis komfortas

Apsauga nuo saulės spinduliuotės poveikio – tai užduotis mūsų įmonės siūlomoms markizėms! Jeigu per karštas vasaros dienas susiduriate su dideliu saulės spinduliuotės srautu bei aukšta temperatūra mūsų įmonės terasinės markizės – puikus sprendimo būdas. Įsitikinkite, kiek malonumo suteikia poilsis Jūsų terasoje ar balkone esant saulėtai dienai, kurią uždengia mūsų įmonės siūlomos markizės.
Individualių namų, sodo namelių komfortui užtikrinti gali labai praversti terasų markizės. Net jeigu jau įrengėte lauko pavėsinę virš terasos, ji dar gali būti praplečiama ar papildoma markizėmis. Taip pat terasinės markizės montavimas galimas ir ten, kur virš terasos įrengtas tik paprastas stogas.
Teisingas markizių pasirinkimas svarbus ir verslo klientams, ypač dirbantiems viešojo maitinimo srityje. Vasarą klientai mėgsta prisėsti lauke. Maitinimosi kultūra susideda ne tik iš skanaus maisto, bet ir iš gero aptarnavimo, malonios aplinkos. Sėdint prie lauko staliukų, malonu, kai nuo saulės spindulių pertekliaus apsaugo markizės. Estetiškos ir tinkamai priderintos prie pastato, fasadinės markizės gali tapti svarbiu gražiu architektūros komponentu, galbūt net iš toli pritraukiančiu potencialių klientų dėmesį.

Estetika ir funkcionalumas

Mūsų įmonės siūlomos markizės pasižymi ne tik puikiomis apsaugos nuo saulės spinduliuotės poveikio savybėmis, šie gaminiai puikiai prisiderina prie bet kurios architektūrinės kompozicijos. Beveik šimtas skirtingų audinių spalvų ir raštų bei keturios aliumininių konstrukcijų spalvos patenkins net įnoringiausių klientų poreikius. Galimybė pagaminti markizę pagal užsakovo išmatavimus. Platus automatizavimo būdu pasirinkimas užtikrina gerą rezultatą. Nežinodami, koks vizualinis sprendimas geriausiai derėtų formuojant fasado įvaizdį, „Baremarytai“ specialistai suteiks Jums visą reikalingą informaciją ir padės išsirinkti.

Ilgaamžiškumas

Aukščiausia kokybė – mūsų įmonės devizas. „Baremarytai“ siūlomų markizių mechanizmai gaminami iš aukščiausio rūšies aliuminio, impregnuoti audiniai naudojami tik geriausių vakarietiškų gamintojų. Markizėms suteikiama garantija dviejų metų laikotarpiui.

Platus pasirinkimas

Terasinės markizės dažniausiai bus panašios į lygaus plokščio stogo imitaciją. Puikiai tiks tiek maitinimo įstaigoms, tiek bet kokia lauko prekyba užsiimantiems privatiems asmenims. Platus spalvų ir raštų pasirinkimas leis suformuoti tokį eksterjerą, koks yra patraukliausias.

Balkono markizių montavimas užtikrins apsaugą nuo saulės visų tipų balkonuose. Jos galės būti montuojamos kaip plokšti stogai ar kaip markizės langams. Nors balkonus gyventojai turi labai dažnai (jie yra netgi senuose sovietiniuose butuose), tačiau šios erdvės dažnai lieka pakankamai neišnaudotos, jų privalumai nėra išryškinami. Jaukus balkono sutvarkymas ir tinkamai parinktos markizės leis džiaugtis puikia Jums priklausančia erdve.

Krepšinės, vertikalios ir žiemos sodų markizės. Dailių formų krepšinės markizės plastikiniams langams bus patrauklios kiekvienam namų svečiui ar praeiviui. Jos itin populiarios dekoruojant ir nuo saulės šviesos saugojant įmonių, siekiančių klientų dėmesio, fasadus. Parduotuvių vitrinos, kavinių langai gali būti puošiami krepšinėmis ir vertikaliomis markizėmis. Norintiesiems įsirengti žiemos sodus, prireiks dar daugiau neįprastų interjero ir architektūros sprendimų. Vienas iš jų bus specialios markizės, padedančios išlaikyti gražų dizainą bei sulaikyti šviesą, drėgmę ten, kur ji nereikalinga.

„Baremarytai“ siūlomos markizės padės sukurti tiek jaukią namų aplinką, tiek patrauklius įmonių, viešų vietų eksterjerus, apsaugant juos nuo saulės šviesos.

Markizės