Apie Mus Įvykdyti projektai Produktai Kontaktai

Apsauginės žaliuzės

Apsauginės žaliuzės yra šiuolaikinių pastatų vizitinė kortelė. Apsaugines lauko žaliuzes galima pritaikyti prie bet kokios architetktūrinės kompozicijos, nes jos pasižymi didele techninių sprendimų įvairove, pradedant nuo tradicinių, kai žaliuzių dėžutė montuojama ant fasado arba lango nišoje ir baigiant, kai žaliuzių dėžutė integruojama į išorinį pastato atitvarą. Tradicinių dėžučių dydžiai svyruoja nuo 100mm iki 250mm, priklausomai nuo žaliuzių profilio. Netradicinių t.y. apvalių, pusiauapvalių, kvadratinių dėžučių dydžiai svyruoja nuo 137 iki 205mm.

Žaliuzių profilis pasirenkamas pagal apsaugomo ploto dydį. Mūsų įmonė siūlo plačią žaliuzių profilių spalvų gamą. Tradicinių mūsų įmonės siūlomų profilių, pagamintų iš aliuminio skardos ir užpildytų poliuretano putomis,dydžiai svyruoja nuo 39 iki 55mm. Padidinto saugumo profiliai, pagaminti ekstruzijos būdu. Siūlomi dviejų tipų: 41mm ir 55mm dydžio. Profiliai užpildomi poliuretano puta, suteikiančia standumo apsauginių žaliuzių profiliams, taip pat gerai apsaugančia nuo šilumos nuotekio (apsauginės žaliuzės sumontuotos ant langų šilumos nuotekį sumažina iki 40%). UAB „Barema Rytai“ siūlo auksčiausios saugumo klasės žaliuzes, kurių pagrindą sudaro iš legiruoto plieno pagaminti profiliai su kietu užpildu. Šiom žaliuzėms komplektuojamos ir padidinto saugumo kreipiančiosios.

Apsauginės žaliuzės kaina priklauso nuo pasirinkto žaliuzių profilio tipo, dėžutės bei dydžio, todėl kiekvienu atveju kaina skirtinga. Susisiekite su mumis ir mes paskaičiuosime Jums preliminarią apsauginių žaliuzių kainą.

Apsauginių žaliuzių privalumai

Apsauginių žaliuzių konstrukcija efektyviai apsaugo nuo įsilaužimų, taip pat saugo lango stiklus nuo įvairių mestų daiktų.
Dalinai arba pilnai uždarytos žaliuzės apsaugo Jus nuo smalsių žvilgsnių. Tamsiu paros metu žaliuzės suteikia Jūsų namams jaukumo ir komforto.
Žiemą uždaryti langai negarantuoja Jūsų namams ar biurui visiškos terminės izoliacijos. Apsauginėms žaliuzėms būdinga gera terminė izoliacija. Tai garantuoja šilumos taupymą žiemą.
Vasaros metu žaliuzės apsaugo nuo ryškių saulės spindulių ir įšilimo. Šviesos kiekį patalpoje galite reguliuoti nuleisdami arba pakeldami žaliuzes. Temperatuūra patalpoje nesikeičia, todėl susitaupo energija, reikalinga kondicionieriams ir ventiliatoriams.
Apsauginės žaliuzės užtikriną apsaugą nuo gatvės triukšmo vakare ir naktį. Saugus miegas garantuotas net ir mažiems vaikams,nes efektyvumas gali siekti net iki 30-40 decibelų.
Žaliuzės nereikalauja specialios priežiūros,nes yra lengvai išplaunamos. Apsauginės žaliuzes tarnaus Jums ilgus metus.

Apsauginių žaliuzių valdymas

UAB „Barema Rytai“ siūlo įvairius žaliuzių valdymo variantus: nuo rankinio valdymo iki šiuolaikinių variklių su daugybę papildomų funkcijų. Mūsų įmonė siūlo įvairaus pobūdžio techninių automatinio valdymo sprendimų: nuo paprasto raktinio arba klavišinio jungtuko iki nuotolinio bei centralizuoto valdymo.

Apsauginės žaliuzės su integruotomis į išorinę pastato atitvarą dėžėmis

Šio tipo žaliuzių techninių sprendimų įvairovė yra didėlė. Plastikinių dėžių montavimas galimas virš lango išorinėje sienoje, apšiltinimo sluoksnyje. Šios dėžės atlieka ir sąramos funkciją. Žaliuzės su integruotomis dėžėmis gali būti pagamintos kartu su antimoskitiniu tinkleliu arba roletais.

Virš langų montuojamos plastikinės dėžės

UAB „Barema Rytai“ siūlo kelis variantus šio tipo žaliuzių. Jos skiriasi tik komplektacija ir aptarnavimo dalies atidarymo būdu. Šios žaliuzės galimos su dviejų tipų atidarymu, t.y. priekiniu ir apatiniu arba su antimoskitiniu tinkleliu. Žaliuzių valdymas galimas toks pat kaip ir įprastinių apsauginių žaliuzių.

Priekinis atidarymasApatinis atidarymasSu antimoskitiniu tinkleliu

Žaliuzių dėžės pagamintos iš poliuretano

Šios žaliuzių dėžės montuojamos statybų eigoje į iš anksto paruoštas angas. Yra keletas apšiltinimo ir montavimo būdų, todėl siūlome kreiptis į mūsų įmonės specialistus,kurie patars tinkamiausią sprendimą Jūsų busimam namui.

Žaliuzių dėžės-sąramos

Šios žaliuzių dėžės montuojamos statybų eigoje į iš anksto paruoštas angas. Šios dėžės yra keramikinės dėl to jos dar atlieka ir namo sąramos funkciją.