Apie Mus Įvykdyti projektai Produktai Kontaktai

Susukamos apsauginės grotos

Mūsų įmonė siūlo platų apsauginių grotų rūšių pasirinkimą. Kiekvienas klientas galės išsirinkti grotas iš skirtingų profilio dydžių, formos ir spalvų. Susukamos grotos įrengiamos bankuose, prekybos centruose, ne gyvenamosios paskirties pastatuose, bet kliento pageidavimui galima šias grotas sumontuoti ir namuose, soduose ar kur kitur.

Susukamos grotos ypač pasiteisina dideliuose prekybos centruose, nes prekės yra apsaugomos nuo vagysčių, bet vitrinos vis vien išlieka matomos potencialių pirkėjų. Jos veikia taip pat kaip apsauginės žaliuzės, tik yra kur kas tvirtesnės, pasižymi funkcionalumu ir universalumu. Susukamų grotų funkcija – apriboti tiesioginį patekimą į patalpą. Tačiau jos neatlieka šilumos ir garso izoliacijos funkcijų. Pakėlus apsaugines grotas patalpa tampa atvira be jokių konstrukcijų. Visos susukamos grotos gali būti skirtingo dizaino, bet turėti visas pagrindines funkcijas. Taip pat susukamos grotos gaminamos iš skirtingų profilių, gali būti vidinės arba išorinės, su skylutėmis arba su kvadračiukais.

Kaip ir apsauginės žaliuzės, jos gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Vienas iš pagrindinių susukamųjų grotų skirstymų yra medžiaga, iš kurios yra pagamintos. Grotos langams gali būti aliumininės arba plieninės.

Pagrindiniai susukamų grotų privalumai

  • Apsauga nuo įsilaužimų neprarandant reklaminės vertės. Net nuleidus grotas galima matyti, kas yra parduotuvių vitrinose, todėl, pasibaigus darbo laikui, pontecialūs kientai turi galimybę apžiūrėti prekes ir sugrįžti vėliau.
  • lgaamžiškumas. Pagamintos iš plieninių vamzdžių ir juostelių, susukamos grotos yra žymiai tvirtesnės už kitas alternatyvas.
  • Patogus valdymas. Rankinis arba elektrinis. Tačiauį „protingą nama“ galima integruoti net ir nuotolinį valdymą.
  • Estetika. Įprasta, kad susukamos apsauginės grotos yra baltos spalvos, tačiau, esant individualiam pageidavimui, grotos gali būti nudažomas norima spalva, kad derėtų prie prekybos centro, banko ar kito pastato interjero ar eksterjero.

Aliumininės grotos

Plieninės grotos